Eva, 40 -ročný(-á) zoznamkár(-ka) žena - Šahy
Rande identifikátor: 2508290 Dátum registrácie : Chceš ho poznať?
Neprečítané správy: Chceš si ich prečítať?
Posledné prihlásenie: Zaujíma ťa to?

Charakteristika

Doma
Kde by si najradšej býval/a: na pláži
Tvoj domov je: Klasický
poriadok
chaos
Kuchyňa
domáce
jedlo
reštaurácia
Domáce zviera Mačka, Pes
neznášam
zbožňujem
Osobnosť
Humor
vtipný
vážny
Presnosť
vždy meškám
prídem
skôr
Peniaze
ako príde, tak odíde
rozumne si rozdelím
Obliekanie sa
móda
pohodlie
Spoločnosť
veľká spoločnosť
blízki priatelia
Časový rozvrh
plánovanie
spontánnosť
Práca
z niečoho sa žiť musí
práca je môj život
Voľný čas
Hudba pop
O hudbe...
vadí mi
hudba je môj život
Vo voľnom čase... chodenie na výlety, rodina
Letná dovolenka
pláž, slnko
ruksak,
výlet
S kým cestuješ?
vo dvojici
s priateľmi
V kine...
umelecké filmy
Hollywood
Počas večerov...
doma
vždy mám program

Eva

40, Šahy
Hľadám vážny vzťah
Hľadám vážnu známosť ktorá to bude myslieť tiež vážne.
 

Údaje

Koho hľadá

 
pohlavie:
žena
muž
vek
40 rok
od 35 do 45
znamenie
Vodnár
bydlisko
výška
170 cm
min. od 170 cm
postava
Normálna
váha
70 kg
 
farba vlasov
Hnedé
 
farba očí
hnedé
 
ukončené vzdelanie
SŠ s maturitou
 
príjem (čistý)
medzi 500-1000 €
 
viera
Rímskokatolícke
 
praktizovanie viery
Verím, ale nepraktizujem
 
materinský jazyk
slovenčina
 
jazykové znalosti
maďarčina
 
rodinný stav
Slobodná
 
deti
Mám, žijú so mnou
 
- chceli by ste?
Ešte neviem
fajčenie
Nie
 
alkohol
Nie
,
šport
nepravidelne
 
športy
plávanie, joga/cvičenie
 
Zobrazenie pre mobil >
Tlačidlo na zatvorenie

Určite chceš zablokovať užívateľa?

Po zablokovaní ti nebude môcť poslať správu a ani kliknúť na tvoj profil.

Blokovanie vieš zrušiť v profile, v správach, prípadne v zozname zakázaných užívateľov v tvojich kontaktoch.

Zatvoriť

REGISTRAČNÝ PORIADOK

1. Správa údajov:

1.1 Prevádzkovateľom služby Dvaja.eu je DACE, a.s.. Spravovanie údajov užívateľov sa deje podľa spôsobov a podmienok obsiahnutých vo Všeobecných obchodných podmienkach. Chceli by sme ťa poprosiť, aby si prečítal VOP ešte pred registráciou.

1.2 Niektoré údaje a IP-adresy počítača, pomocou ktorého užívatelia navštívia našu stránku, sa z dôvodu zaznamenávania návštev archivujú. Tieto údaje sa použijú výlučne na štatistické účely a v žiadnom prípade sa nespoja s ostatnými údajmi. Niektoré naše služby môžu mať za následok uloženie tzv. cookie na počítač používateľa s cieľom zaznamenávať údaje, identifikovať používateľa a uľahčiť mu ďalšie návštevy stránky. Používateľ si vo svojom prehliadači, ktorý používa na prístup k internetu, môže nastaviť, aby mu bolo oznámené, keď mu stránka chce umiestniť na počítač cookie.

1.3 Ďalšie údaje registrovaných užívateľov sa získavajú vyplnením registračného dotazníka. Užívateľ si je vedomý toho, že časť jeho údajov je verejná, čiže je sprístupnená na stránke. Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah SMS, ktoré užívateľ dostane na číslo mobilu, ktoré uviedol v dotazníku. Cieľom spravovania údajov je vytvoriť štatistiky návštevnosti, identifikovať oprávnenia užívateľa, v určitých prípadoch doručiť newslettere a oznámenia – čiže zabezpečiť efektívne fungovanie služby na čo najvyššej úrovni.

1.4 Poskytnutie registračných údajov je v každom prípade dobrovoľné. Ak pri registrácii užívateľ nevyplní tzv. povinné polia, jeho registrácia nebude úspešná. Registračné údaje zostanú v systéme dovtedy, kým registrovaný užívateľ nepožiada o ich vymazanie. Registrovaný užívateľ si kedykoľvek môže zmeniť svoje registračné údaje. Dvaja.eu oznamuje užívateľovi, že niektoré nepovinné políčka registračného dotazníka – v prípade ich dobrovoľného vyplnenia – môžu obsahovať špeciálne údaje. V takýchto prípadoch sa súhlas s týmito registračnými podmienkami považuje za písomné vyhlásenie, ktoré Dvaja.eu elektronicky eviduje takým spôsobom, aby bol dostupný aj v budúcnosti. Pre objednávateľov newsletterov a oznámení sa doručovanie spomenutých správ vykonáva výlučne do momentu zrušenia odberu. Zrušenie odberu sa vykonáva pomocou URL s správach, respektíve zmenou tej časti registračného dotazníka, ktorá sa vzťahuje na odber newsletterov a oznámení.

1.5 K registrovaným údajom majú prístup správcovia siete Dvaja.eu, v prípade niektorých služieb, podľa podmienok obsiahnutých vo Všeobecných obchodných podmienkach zamestnanci zákazníckej podpory a členovia manažmentu, respektíve k niektorým verejným údajom majú prístup ostatní užívatelia, respektíve návštevníci stránky. Okrem spomenutých osôb sa osobné údaje neposkytujú tretím osobám. To sa nevzťahuje na prípadné, zo zákona povinné poskytovanie údajov.

1.6 Registrovaní užívatelia súhlasom s týmito podmienkami vyjadrujú súhlas, aby služba Dvaja.eu na základe predpisov zákona o ochrane osobných údajov mohla spracovať užívateľmi poskytnuté niektoré osobné a špeciálne údaje na štatistické účely a použiť ich na reklamné ciele v štatisticky spracovanej, na identifikáciu osôb nevhodnej forme..

1.7 Prístup tretích osôb k dátam je prakticky nemožný. Od vonkajšieho útoku dáta chráni firewall na vysokej úrovni. Dvaja.eu ale nezodpovedá za prípady, ak sa bez vlastného pričinenia neprávom dostane k údajom tretia strana (napr. v prípade útoku hackerov).

1.8 Údaje spomenuté v bode 1.2 sú automaticky archivované, o poskytnutí ostatných, k osobe užívateľa sa užšie viažucich osobných údajov rozhodujú užívatelia sami. Právnym základom spravovania údajov je dobrovoľný súhlas dotyčných osôb. Užívatelia majú právo požiadať o informácie o spracovaní ich osobných údajov. Správca údajov na požiadanie informuje dotyčnú osobu o správe údajov o ňom, o cieľoch, právnom základe, časovom rozsahu spravovania údajov, o mene, adrese (sídle) správcu údajov a o jeho činnosti, súvisiacej so spravovaním údajov. O informácie môže užívateľ požiadať na adrese DACE, a.s., Lazaretská 12, 811 08 Bratislava. Každý užívateľ si sám môže upraviť svoje osobné údaje. To je možné po prihlásení sa na Dvaja.eu v položke Profil. Používateľ má právo požiadať o vymazanie svojich údajov. O vymazanie registračných údajov je potrebné požiadať na adrese DACE, a.s., Lazaretská 12, 811 08 Bratislava, alebo v prípade niektorých služieb a newsletterov kliknutím na URL v správe. V momente vymazania údajov sa zničia všetky údaje o užívateľovi, bez možnosti nápravy. Vymazanie ostatných, nepovinne poskytnutých údajov v osobnom profile je možné zmenou osobného profilu, a to tak, že užívateľ si údaje vymaže z jednotlivých políčok. V prípade tých služieb, pri ktorých užívateľ môže požiadať o telefonický kontakt, sa súhlasné stanovisko môže vziať späť na adrese, respektíve telefónnom čísle, ktoré je uvedené v vo všeobecných obchodných podmienkach služby.

1.9 Užívateľ, ktorý má pocit, že prevádzkovateľ porušil jeho práva na ochranu osobných údajov, môže svoje nároky uplatniť pred občianskym súdom.

2. Ostatné podmienky:

2.1 Užívateľ si uvedomuje, že svoje právo na slobodný názor je oprávnený vyjadriť na stránke Dvaja.eu len v prípade, že tým neobmedzí práva iných.

2.2 Na stránke Dvaja.eu je zakázané porušovať autorské, občianske (rozumej tým aj právo na meno a podobizeň) práva iných, ustanovenia zákonov o ochrane mladistvých, poškodzovaťdobrú povesť, urážať ľudskú dôstojnosť iných.

2.3 Užívateľ si uvedomuje svoju trestnoprávnu zodpovednosť a vyhlasuje, že na stránke Dvaja.eu nezneužije pornografické fotky, neponúkne sexuálne služby, nebude propagovať sexuálne služby.

2.4 Užívateľ pri registrácii má právo pridať výlučne vlastnú fotografiu.

2.5 Užívateľ si uvedomuje, že prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah užívateľom pridaných materiálov na stránke a bezodkladne odstráni daný materiál, ak sa v súvislosti s ním objavia právne pochybnosti.

3. Záverečné ustanovenia:

3.1 Súhlasom s týmto registračným poriadkom užívateľ zároveň vyhlasuje, že tu uvedené a na stránkach sa nachádzajúce podmienky akceptuje a do skončenia svojej registrácie sa zaväzuje dodržiavať ich.

3.2 Súhlas s registračným poriadkom je možné vyjadriť súhlasom s registračným formulárom.


Zatvoriť

Táto funkcia je prístupná len pre dámy.

Zatvoriť

Zabudnuté heslo


Zatvoriť

Tvoja žiadosť bola úspešne odoslaná .


Po nahratí fotografie ti pošleme oznam na tvoju registrovanú emailovú adresu.


Zatvoriť

Tvoja žiadosť bola úspešne odoslaná .


Po nahratí fotografie ti pošleme oznam na tvoju registrovanú emailovú adresu.


Zatvoriť

Tvoja žiadosť bola úspešne odoslaná .


Ak ti užívateľ bude chcieť poslať foto, doručí ti ju do správ.


Zatvoriť

Kľúč k srdcu - test


Test je hravým, ľahkým a jednoduchým spôsobom, ako spraviť prvý krok na spoznanie druhého.
Položíme ti zopár otázok, na ktoré musí najskôr odpovedať odosielateľ, až potom adresát. Ak ste test vyplnili obaja, ukážeme vám odpovede druhého a uvidíte, ako sa vaše odpovede zhodujú. Je to vynikajúci prostriedok na spoznanie toho druhého. Ak sa vaše názory zhodujú, dostanete sa k sebe o krok bližšie.


Tlačidlo na zatvorenie

Virtuálne kvety

- Prekvap ju!

Ženy milujú kvety. Prekvap tú, ktorá sa ti páči, kyticou!

Virtuálna kytica bude doručená pri najbližšom prihlásení na stránku. Nedá sa prehliadnuť, tvoje kvety sa zobrazia cez celú obrazovku.

Virtuálnu kyticu môžeš poslať aj vtedy, ak máš pocit, že druhá strana dlhšie nereaguje. Možno má veľa neprečítaných správ.

Klikni na kyticu,
ktorú chceš poslať!
Vyber si kyticu!
Napíš správu...
Pošli!
Kvety môžeš poslať priamo z profilu adresáta.

Cena služby je 1,20 €, môžeš ju zaplatiť cez SMS alebo Kreditmi.
Zostatok Kreditov: 0.00 €
Tlačidlo na zatvorenie

RandeSMS

- Vyznanie

Pošli RandeSMS priamo na mobil! Správu môžeš poslať aj bez predplatného.

Nemusíš použiť ani svoj mobil, správu môžeš napísať priamo na stránke.

Ak adresát uviedol číslo svojho mobilu, správu mu doručíme nielen do správ na dvaja.eu, ale aj na mobil.

SMS môžeš poslať priamo z profilu adresáta. Cena za správu je 0,90 €.
Ak chceš dostávať RandeSMS, uveď číslo svojho mobilu.

421 - -
Vyber si "Predvoľbu". Číslo uveď bez pomlčiek alebo medzier v tvare 1234567.
Samozrejme, číslo tvojho mobilu nikomu neposkytneme a použijeme ho výlučne na odoslanie RandeSMS.
Číslo si kedykoľvek môžeš zmeniť alebo vymazať v položke Môj profil/Údaje.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako môžem zmeniť svoje údaje v Profile?

Údaje zadané pri registrácii môžeš zmeniť kliknutím na Profil, následne na tlačidlo „Editovať“ (vedľa tlačidla Tvoje údaje). Zmenené údaje uložíš kliknutím na zelené tlačidlo „Uložiť“ na konci stránky. V prípade, že zmena údajov nebola úspešná, na začiatku stránky sa objaví chybové hlásenie.
Tlaidlo na zatvorenie

Čo je Režim spánku?

Režim spánku znamená zmrazenie/pozastavenie profilu. Ty máš k svojmu kontu a profilu naďalej prístup, ale žiadny užívateľ ťa nevidí, nemôže ti napísať, pridať ťa do Obľúbených a pod.. Jednoducho povedané, tvoj Profil sa stane neviditeľným. Túto funkciu môžeš využiť napríklad vtedy, ak s niekým začneš randiť. Ak by začínajúci vzťah nevyšiel, môžeš sa opäť vrátiť na Dvaja.sme.sk a hľadať ďalej. Všetky údaje a nastavenia ostávajú počas Režimu spánku nezmenené. Pozor! Predplatné sa uspať nedá, predplatné sa zaúčtuje aj počas Režimu spánku.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako môžem niekoho pridať do zoznamu „Obľúbení a ako ho zo zoznamu vymažem?

Ak chceš niekoho pridať do zoznamu „Obľúbení“, tak v jeho alebo jej Profile klikni na tlačidlo „Obľúbení“. Zoznam obľúbených členov nájdeš v Kontaktoch v boxe Obľúbení. Ak sa hľadaný užívateľ nezobrazuje medzi prvými tromi fotografiami, klikni na Úplný zoznam. Ak chceš niekoho zo zoznamu Obľúbení vymazať, klikni na ikonu Obľúbení v jeho Profile, tým ho zo zoznamu odstrániš.
Tlaidlo na zatvorenie

Čo sú neverejné fotografie?

Ak sa v profile užívateľa objaví namiesto fotografie sivý obrázok s textom „Požiadať o fotografiu", znamená to, že užívateľ nezverejnil žiadne fotografie, alebo sú fotky nedostupné pre ostatných užívateľov a vidia ich len tí, ktorých označil on sám. Ak sa nachádzaš v užívateľovom zozname, fotky vidíš. Obe možnosti majú rozdielne ikony. V prípade, že používateľ fotografie nezdieľa, môže ich posielať v prílohe súkromných správ. Verejné fotografie urýchľujú proces zoznamovania, na profily s fotografiou kliká oveľa viac užívateľov. Ak užívateľ nechce, aby ostatní videli jeho fotografie, odporúčame nahrať fotky ako neverejné. V súkromnej správe sa dajú kedykoľvek poslať ďalej.
Tlaidlo na zatvorenie

Kde nájdem funkciu chat?

Chat je momentálne zrušený.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako posielať SMS cez Dvaja.sme.sk?

Posielanie SMS iným používateľom je možné aj bez predplatného. Posielať SMS je možné na mobilný telefón a e-mailovú adresu iného používateľa, a to nasledovne:
1. V profile klikni na Pošli SMS a napíš SMS správu.
2. Pošli SMS v tvare SPRAVA na telefónne číslo 7010.
3. Obratom obdržíš SMS správu s kódom. Daný kód zapíš do príslušného políčka.
4. Klikni na tlačidlo Odoslať.
Správa môže obsahovať 160 znakov. Nepoužívaj zvláštne znaky ani interpunkciu, zalomenie riadku, väčšina telefónov tieto funkcie nepodporuje. Tvoja správa bude doručená ako SMS aj ako emailová správa.
Platbu je možné uskutočniť aj cez užívateľské konto na Dvaja.sme.sk, ak sú na ňom dostatočné Kredity. Ak je suma na Kreditoch nízka, môžeš si ich nabiť priamo na webe.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako prebieha bodovanie/udeľovanie hviezdičiek?

Udeľovať body jednotlivým používateľom je možné prostredníctvom hviezdičiek na profilovej stránke. Bodovanie je od 1 po 5, na základe získaných hviezdičiek sa vytvorí umiestnenie v súťaži krásy. Takto môžeš ohodnotiť ktoréhokoľvek užívateľa.
Tlaidlo na zatvorenie

Kde nájdem test Kľúč k srdcu?

Test Kľúč k srdcu je hravým, ľahkým a jednoduchým spôsobom, ako spraviť prvý krok. Položíme ti zopár otázok, na ktoré musí najskôr odpovedať odosielateľ, až potom adresát. Ak ste test vyplnili obaja, ukážeme vám odpovede druhého a uvidíte, ako sa vaše odpovede zhodujú. Test Kľúč nájdeš v Profile užívateľa, ktorému chceš test poslať, ak niekto pošle test tebe, nájdeš ho v doručených správach.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako vymazať niekoho zo zoznamu obľúbených používateľov?

Zoznam obľúbených používateľov nájdete pod „Obľúbení“ v strede stránky v ľavej časti. V prípade, že sa hľadaný užívateľ nezobrazí medzi prvými tromi obrázkami, klikni na „Úplný zoznam". Keď nájdeš užívateľa, ktorého chceš odstrániť z Obľúbených otvor jeho profil a klikni opäť na Obľúbení, tým ho zo zoznamu obľúbených používateľov odstrániš.
Tlaidlo na zatvorenie

Kto môže vidieť môj profil?

Pri vyhľadávaní používatelia ženského pohlavia môžu hľadať a vidieť len používateľov mužského pohlavia a naopak. To znamená, že používateľ pri hľadaní nemôže vidieť ani nájsť vlastný profil. Používateľ môže vidieť profil iného používateľa rovnakého pohlavia len v rámci súťaže krásy, a to len toho, kto získal umiestnenie.
Tlaidlo na zatvorenie

Komu nemôžem udeliť hlas a bod?

Používateľ nemôže udeliť hlas sebe, používateľom rovnakého pohlavia a tým, ktorých už raz ohodnotil.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako zistím koho som už videl, alebo s kým som si písal?

V profile každého používateľa sa zobrazí v akom vzťahu je s iným používateľom – naraz sa zobrazí len jeden vzťah, ten najintenzívnejší. Ak používateľ jeho stránku už videl, objaví sa možnosť Videl, ak ho už označil a pridal medzi obľúbených používateľov, tak sa zobrazí Obľúbený, ak si už písali, tak sa zobrazí Písali ste si.
Tlaidlo na zatvorenie

Mám prístup k správam, ktoré som si vymenil s daným užívateľom aj cez jeho profilovú stránku?

Áno. Po kliknutí na „Napíš správu“ v profile užívateľa za zobrazí formulár na písanie správy. Ak ste si už písali, pod formulárom je linka „Vaše správy“. Cez ňu sa dostaneš priamo do schránky s vašou konverzáciou.
Tlaidlo na zatvorenie

Čo znamenajú percentá vyhovuje mi a vyhovujem mu?

Porovnaním tvojich nastavených kritérií, "Vyhovuje mi", pod možnosťou „Koho hľadám“ a kritérií "Vyhovujem mu" pod možnosťou „Koho hľadá“, sa vypočíta percentuálna zhoda oboch používateľov. Čím je percento vyššie, tým väčšia je vzájomná zhoda používateľov.
Tlaidlo na zatvorenie

Prečo sa u každého používateľa nezobrazia všetky osobné údaje a charakteristiky rovnako?

V profile každého používateľa sa zobrazia len tie údaje, ktoré zadal pri registrácii. Ak sa niektoré údaje nezobrazia, znamená to, že dané polia nie sú vyplnené.
Tlaidlo na zatvorenie

Čo znamená neverejná fotografia?

Ak sa na fotografii nachádza zámok, znamená, že fotografia nie je zverejnená pre ostatných používateľov. Danú fotografiu môže používateľ poslať inému členovi ako prílohu v správe.
Tlaidlo na zatvorenie

Prečo si nemôžem pozrieť všetky fotografie v profile iného používateľa vo veľkom rozlíšení?

Na zobrazenie fotografií v plnom rozlíšení je potrebné mať aktívne predplatné. Profilová fotka sa zobrazuje vo veľkom formáte, ostatné fotky je možné pozrieť si vo veľkom rozlíšení v editore obrázkov. Bez predplatenia používateľ vidí profilovú fotku iného člena v malom rozlíšení a k ostatným fotografiám vôbec nemá prístup.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako zistím, kedy sa iný používateľ registroval, alebo kedy bol naposledy prihlásený?

Tieto informácie vidia iba používatelia s predplatným. Vidia aj to, koľko neprečítaných správ má daný užívateľ. Tieto informácie môžu byť zaujímavé, pretože to približuje aktivitu užívateľa, to, či zoznamovanie myslí vážne, aká je šanca, že ti odpovie.
Tlaidlo na zatvorenie

Ako zablokovať používateľa? Ako neskôr povoliť prístup?

Ak zablokuje používateľ iného používateľa, tak od neho nedostane v budúcnosti žiadnu správu a nemôže si pozrieť ani jeho profil. Blokovať užívateľa je možné v správach, kliknutím na Blokovať (vedľa doručenej a odoslanej pošty). Odblokovať používateľa je možné rovnakým spôsobom, kliknutím na „Odblokovať“. Pod položkou Hľadať kliknutím na tlačidlo „Blokovanie“ si môžeš pozrieť zoznam blokovaných používateľov. Po otvorení profilu daného blokovaného používateľa kliknutím na „Odblokovať“ ho môžeš opäť odblokovať.