Najčastejšie otázky

Pripravili sme odpovede na najčastejšie otázky podľa oblasti a funkcie.
Nájdeš tu odpovede na väčšinu otázok. Ak nie, obráť sa na Zákaznícku podporu.

Fotografie
Aká fotka je dobrá?
Naši moderátori schvália iba fotografie, na ktorých si len ty sám/sama. Ak pošleš fotku, na ktorej si s niekým iným, fotku neuverejnia. Nie je prípustné zverejňovať fotografie tretích osôb, znamenalo by to porušenie autorského zákona. Odporúčame zverejniť viac fotografií, čím viac fotiek zverejníš, tým lepší obraz o tebe získajú ostatní užívatelia. Fotky musia byť kvalitné, lebo v galérii obrázkov sa zobrazujú vo veľkom rozlíšení. Ako profilovú si vyber fotku, kde je tvár dobre viditeľná, aby aj pri menších náhľadoch v zoznamoch, bola tvár rozpoznateľná. Nezverejňuj kompromitujúce a nevhodné fotografie. Nevhodné fotky moderátori neschvália. Najčastejšie dôvody, pre ktoré fotky nie sú schválené: - malá alebo veľmi nekvalitná fotografia - fotografia robená z diaľky, nebolo ťa na nej dobre vidieť - na fotografii si nebol/a len ty, ale aj iní ľudia - na fotografii nie si ty - fotografie sú stiahnuté z internetu - na fotografii sa nachádza zbraň - na fotografii sa nachádza ŠPZ auta - fotografia so sexuálnym obsahom - na fotografii je logo alebo vodotlač - fotografia bola výrazne graficky pozmenená - na obrázku bola uvedená e-mailová adresa, telefónne číslo alebo iný kontakt.
Aké fotky môžem uverejniť?
Fotky nahrávaj vo formáte jpg, na fotkách môžeš byť len ty, na fotke musí byť tvoja tvár dobre viditeľná. Fotky z detstva, kresby, obscénne, sexuálne alebo inak urážlivé fotky moderátori neschvália. Fotky nesmú obsahovať popisky s osobnými údajmi ako napr. telefónne číslo, e-mailová adresa, URL iných stránok, logá a pod. Moderátori schvália iba kvalitné fotografie. Tieto pravidlá slúžia na ochranu všetkých užívateľov dvaja.eu.
Ako môžem zmeniť svoje údaje v Profile?
Údaje zadané pri registrácii môžeš zmeniť kliknutím na Profil, následne na tlačidlo „Editovať“ (vedľa tlačidla Tvoje údaje). Zmenené údaje uložíš kliknutím na zelené tlačidlo „Uložiť“ na konci stránky. V prípade, že zmena údajov nebola úspešná, na začiatku stránky sa objaví chybové hlásenie.
Ako nahrať fotky do Profilu?
Fotky môžeš nahrať v položke Profil. Na ľavej strane klikni na odkaz Nahrať fotky a prilož vybrané fotografie. Stlačením CTRL môžeš nahrať viac fotografií naraz. Ak vybrané fotografie nechceš nahrať, klikni na Nastavenia pod fotografiami a danú fotku vymaž. Ak chceš fotografie editovať, klikni na Nastavenia. Fotky môžeš zväčšovať, zmenšovať a posúvať.
Ako nahrať profilovú fotografiu?
Po nahratí a úprave fotografií sa objaví pod fotkami odkaz Nastavenia. Klikni na Nastavenia pod fotkou, ktorú chceš mať ako profilovú a klikni na Nastaviť ako profilovú.
Ako zistím, koľko užívateľov videlo môj profil?
V sekcii Profil pod záložkou Štatistika si môžeš pozrieť, koľkokrát sa objavil tvoj profil na obrazovke iného používateľa opačného pohlavia. Toto číslo môže byť oveľa väčšie, ako číslo pod záložkou Kontakty/Videli ťa, lebo jeden užívateľ si môže profil pozrieť aj viackrát. Môže sa stať, že niektorý z používateľov si medzičasom zruší konto na Dvaja.eu. Vtedy systém jeho štatistiky vymaže, a tak už nebude figurovať vo vygenerovanom zozname.
Čo sa stane po zmene údajov?
Profil používateľa po registrácii a aj po neskoršej zmene údajov skontrolujú moderátori. Na profilovej stránke nesmie byť adresa, telefónne číslo, e-mailová adresa, kontakt na Skype, MSN údaje atď. Tieto údaje moderátori nezverejnia a zmeny neschvália. Moderátori zmenené údaje skontrolujú do 24 hodín.
Čo sú neverejné fotografie?
Ak sa v profile užívateľa objaví namiesto fotografie sivý obrázok s textom „Požiadať o fotografiu", znamená to, že užívateľ nezverejnil žiadne fotografie, alebo sú fotky nedostupné pre ostatných užívateľov a vidia ich len tí, ktorých označil on sám. Ak sa nachádzaš v užívateľovom zozname, fotky vidíš. Obe možnosti majú rozdielne ikony. V prípade, že používateľ fotografie nezdieľa, môže ich posielať v prílohe súkromných správ. Verejné fotografie urýchľujú proces zoznamovania, na profily s fotografiou kliká oveľa viac užívateľov. Ak užívateľ nechce, aby ostatní videli jeho fotografie, odporúčame nahrať fotky ako neverejné. V súkromnej správe sa dajú kedykoľvek poslať ďalej.
Prečo je dôležité v profile vyplniť políčko Koho hľadám? Ako to súvisí s možnosťou vyhľadávania?
Kritériá, ktoré sú zadané v políčku Koho hľadám, je možné vyvolať jediným kliknutím na Vyhľadávanie, a to označením možnosti „Vyhovuje“. Takýmto spôsobom je možné rýchlo hľadať na základe už uložených kritérií.
Kontakty
Ako môžem niekoho pridať do zoznamu „Obľúbení a ako ho zo zoznamu vymažem?
Ak chceš niekoho pridať do zoznamu „Obľúbení“, tak v jeho alebo jej Profile klikni na tlačidlo „Obľúbení“. Zoznam obľúbených členov nájdeš v Kontaktoch v boxe Obľúbení. Ak sa hľadaný užívateľ nezobrazuje medzi prvými tromi fotografiami, klikni na Úplný zoznam. Ak chceš niekoho zo zoznamu Obľúbení vymazať, klikni na ikonu Obľúbení v jeho Profile, tým ho zo zoznamu odstrániš.
Ako prebieha bodovanie/udeľovanie hviezdičiek?
Udeľovať body jednotlivým používateľom je možné prostredníctvom hviezdičiek na profilovej stránke. Bodovanie je od 1 po 5, na základe získaných hviezdičiek sa vytvorí umiestnenie v súťaži krásy. Takto môžeš ohodnotiť ktoréhokoľvek užívateľa.
Ako zistím kto navštívil môj profil?
Ak chceš zistiť, kto prejavil záujem o tvoj profil, klikni v Profile na Kontakty a potom na odkaz Videli ťa. Pod linkou Videli ťa, môžeš nájsť používateľov, ktorých ešte nepoznáš, ale oni navštívili tvoj profil. Táto funkcia je spoplatnená a prístupná tým, ktorí majú aktívne predplatné. Pod odkazom Nové kontakty nájdeš aj čas, kedy daný používateľ naposledy navštívil tvoj profil.
Prečo nevidím kto videl môj profil a kto ma pridal medzi obľúbených?
Medzi predplatené služby patria aj možnosti ako: kto ma videl, kto ma pridal medzi obľúbených a prehľad nových kontaktov. V prípade, že chceš tieto možnosti využiť, musíš si predplatiť službu v položke Predplatné.
Používanie stránky
Ako funguje vyhľadávanie?
Vyhľadávanie funguje na základe vygenerovaných algoritmov. Vyhľadávanie vhodného partnera prebieha na základe aktivity používateľa (podľa zadaných kritérií) a podľa aktivít ostatných členov. Na základe toho ponúka systém partnerov, s ktorými máš pravdepodobne spoločné záujmy.
Ako posielať SMS cez dvaja.eu?
Platba prostredníctvom SMS momentálne nie je k dispozícii.
Ako prebieha bodovanie/udeľovanie hviezdičiek?
Udeľovať body jednotlivým používateľom je možné prostredníctvom hviezdičiek na profilovej stránke. Bodovanie je od 1 po 5, na základe získaných hviezdičiek sa vytvorí umiestnenie v súťaži krásy. Takto môžeš ohodnotiť ktoréhokoľvek užívateľa.
Čo je Režim spánku?
Režim spánku znamená zmrazenie/pozastavenie profilu. Ty máš k svojmu kontu a profilu naďalej prístup, ale žiadny užívateľ ťa nevidí, nemôže ti napísať, pridať ťa do Obľúbených a pod.. Jednoducho povedané, tvoj Profil sa stane neviditeľným. Túto funkciu môžeš využiť napríklad vtedy, ak s niekým začneš randiť. Ak by začínajúci vzťah nevyšiel, môžeš sa opäť vrátiť na Dvaja.eu a hľadať ďalej. Všetky údaje a nastavenia ostávajú počas Režimu spánku nezmenené. Pozor! Predplatné sa uspať nedá, predplatné sa zaúčtuje aj počas Režimu spánku.
Kde nájdem funkciu chat?
Chat je momentálne zrušený.
Predplatné
Ako môžem zmeniť predplatený balíček, resp.službu?
Predplatné môžeš zmeniť až po ukončení platnosti aktuálne plateného predplatného. V prípade, že máš pochybnosti o tom, ako postupovať pri aktivovaní predplatného, kontaktuj našu zákaznícku podporu na dvaja@dvaja.eu.
Ako môžem zrušiť obnovenie predplatného?
Automatické obnovenie predplatného zrušíš jedným kliknutím v kategórii Predplatné.
Ako si aktivovať predplatné?
Predplatné si môžeš aktivovať v položke Predplatné. Na výber máš dve úrovne: Zlaté predplatné a Platinové predplatné, obe úrovne je možné aktivovať na 1, 3, 6 alebo 12 mesiacov. Služby, ktoré získaš aktivovaním predplatného sú dostupné ihneď. Čím dlhšie predplatné si vyberieš, tým je cena za mesiac nižšia.
Čo je opakovaná platba?
Opakovaná platba je funkcia, ktorá má zabezpečiť pohodlie pri používaní služieb na webe. Pri aktivácii predplatného si môžeš vybrať, či chceš opakovanú platbu. Predplatné sa po uplynutí platnosti automaticky obnoví. Dva dni pred vypršaním platnosti predplatného ťa upozorníme mailom, v ktorom ti pošleme odkaz, ktorým môžeš opakovanú platbu okamžite zrušiť. Automatické obnovenie predplatného zrušíš jedným kliknutím v kategórii Predplatné.
Čo mám robiť, keď aj po zaplatení sú predplatené služby stále nedostupné?
V prípade, že služby predplatného nie sú ihneď dostupné, skús sa odhlásiť a opätovne prihlásiť. V prípade pretrvávajúcich problémov kontaktuj náš zákaznícky servis: dvaja@dvaja.eu
Prečo je výhodné mať Predplatné?
Predplatné sprístupňuje užívateľovi viacero funkcií stránky. S predplatným uvidíš kto prejavil záujem o tvoj profil, kto ťa pridal medzi obľúbených. Môžeš posielať správy ostatným užívateľom bez obmedzenia a história korešpondencie sa ti ukladá počas celej doby predplateného obdobia. Môžeš si uložiť nastavenia správ aj vyhľadávania, alebo si nastaviť od koho chceš dostávať správy.
Predplatenie prostredníctvom PayPal
Platba prostredníctvom PayPal momentálne nie je k dispozícii.
Za aký čas sa prevedú peniaze?
Platobná služba je dočasne nedostupná.
Profil
Ako môžem podať sťažnosť na iného používateľa?
Kliknutím na výkričník v pravej hornej časti profilu môžeš poslať sťažnosť na iného používateľa. Ak táto osoba poslala urážlivú správu, alebo máš pocit, že podvádza, prihlasuje pod falošným profilom a podobne, napíš nám. Veľmi nám pomôžeš, ak nám pošleš celú korešpondenciu, aby sme videli históriu správ. Ak má používateľ v profile zverejnenú fotku nejakej známej osobnosti, zašli nám link, kde si to môžu overiť aj naši moderátori. Po doručení sťažnosti preveríme tvoje podozrenie a príjmeme opatrenia v zmysle obchodných podmienok používania webu.
Ako zablokovať používateľa? Ako neskôr povoliť prístup?
Ak zablokuje používateľ iného používateľa, tak od neho nedostane v budúcnosti žiadnu správu a nemôže si pozrieť ani jeho profil. Blokovať užívateľa je možné v správach, kliknutím na Blokovať (vedľa doručenej a odoslanej pošty). Odblokovať používateľa je možné rovnakým spôsobom, kliknutím na „Odblokovať“. Pod položkou Hľadať kliknutím na tlačidlo „Blokovanie“ si môžeš pozrieť zoznam blokovaných používateľov. Po otvorení profilu daného blokovaného používateľa kliknutím na „Odblokovať“ ho môžeš opäť odblokovať.
Ako zistím koho som už videl, alebo s kým som si písal?
V profile každého používateľa sa zobrazí v akom vzťahu je s iným používateľom – naraz sa zobrazí len jeden vzťah, ten najintenzívnejší. Ak používateľ jeho stránku už videl, objaví sa možnosť Videl, ak ho už označil a pridal medzi obľúbených používateľov, tak sa zobrazí Obľúbený, ak si už písali, tak sa zobrazí Písali ste si.
Ako zistím, kedy sa iný používateľ registroval, alebo kedy bol naposledy prihlásený?
Tieto informácie vidia iba používatelia s predplatným. Vidia aj to, koľko neprečítaných správ má daný užívateľ. Tieto informácie môžu byť zaujímavé, pretože to približuje aktivitu užívateľa, to, či zoznamovanie myslí vážne, aká je šanca, že ti odpovie.
Čo znamená neverejná fotografia?
Ak sa na fotografii nachádza zámok, znamená, že fotografia nie je zverejnená pre ostatných používateľov. Danú fotografiu môže používateľ poslať inému členovi ako prílohu v správe.
Čo znamenajú percentá vyhovuje mi a vyhovujem mu?
Porovnaním tvojich nastavených kritérií, "Vyhovuje mi", pod možnosťou „Koho hľadám“ a kritérií "Vyhovujem mu" pod možnosťou „Koho hľadá“, sa vypočíta percentuálna zhoda oboch používateľov. Čím je percento vyššie, tým väčšia je vzájomná zhoda používateľov.
Mám prístup k správam, ktoré som si vymenil s daným užívateľom aj cez jeho profilovú stránku?
Áno. Po kliknutí na „Napíš správu“ v profile užívateľa za zobrazí formulár na písanie správy. Ak ste si už písali, pod formulárom je linka „Vaše správy“. Cez ňu sa dostaneš priamo do schránky s vašou konverzáciou.
Prečo sa u každého používateľa nezobrazia všetky osobné údaje a charakteristiky rovnako?
V profile každého používateľa sa zobrazia len tie údaje, ktoré zadal pri registrácii. Ak sa niektoré údaje nezobrazia, znamená to, že dané polia nie sú vyplnené.
Prečo si nemôžem pozrieť všetky fotografie v profile iného používateľa vo veľkom rozlíšení?
Na zobrazenie fotografií v plnom rozlíšení je potrebné mať aktívne predplatné. Profilová fotka sa zobrazuje vo veľkom formáte, ostatné fotky je možné pozrieť si vo veľkom rozlíšení v editore obrázkov. Bez predplatenia používateľ vidí profilovú fotku iného člena v malom rozlíšení a k ostatným fotografiám vôbec nemá prístup.
Správy
Ako pripojiť fotografie k správam?
Ku každej správe je možné pripojiť fotku. Fotku si treba vybrať zo zoznamu nahratých fotiek a pripojiť ešte pred odoslaním správy.
Ako triediť e-maily?
Správy môžeš triediť podľa toho, či si správu poslal/a ty alebo ti bola doručená, prípadne bola uložená v konceptoch. Jednotlivé typy správ nájdeš vedľa názvu Správy pod záložkami: doručená pošta, odoslaná pošta a koncepty. Správy sa dajú zoraďovať kliknutím na Status, najprv sa zobrazia doručené správy, potom správy, na ktoré si už poslal odpoveď a na koniec prečítané správy. Opätovným kliknutím na Status sa poradie správ vráti do pôvodného stavu. Správy možno zoraďovať aj podľa odosielateľa, typu, prílohy a dátumu. Usporiadanie podľa dátumu je aj v predvolenom nastavení.
Ako uložiť správy do konceptov?
Rozpísanú správu môžeš uložiť kliknutím na Uložiť koncept. Nedopísané správy nájdeš v Správach pod záložkou Koncept. Po otvorení správy, môžeš správu dopísať a odoslať.
Ako vymazať správy zo schránky?
Vymazať správy môžeš kliknutím na „Všetky správy“. Keď prejdeš kurzorom na vybranú správu, objaví sa vedľa správy vpravo hore krížik. Kliknutím na krížik môžeš správu odstrániť. V schránke môžeš označiť hociktorého odosielateľa a v dolnej časti stránky so správami môžeš jeho správy vymazať alebo označiť ako prečítané. Všetky správy môžeš vymazať kliknutím na „Odstrániť všetko“ v pravom hornom rohu.
Ako zablokovať používateľa? Ako neskôr povoliť prístup?
Ak zablokuje používateľ iného používateľa, tak od neho nedostane v budúcnosti žiadnu správu a nemôže si pozrieť ani jeho profil. Blokovať užívateľa je možné v správach, kliknutím na Blokovať (vedľa doručenej a odoslanej pošty). Odblokovať používateľa je možné rovnakým spôsobom, kliknutím na „Odblokovať“. Pod položkou Hľadať kliknutím na tlačidlo „Blokovanie“ si môžeš pozrieť zoznam blokovaných používateľov. Po otvorení profilu daného blokovaného používateľa kliknutím na „Odblokovať“ ho môžeš opäť odblokovať.
Ako zrušiť prijímanie e-mailov od prevádzkovateľa portálu?
Používateľ registráciou umožňuje prevádzkovateľovi zasielať mu na uvedenú e-mailovú adresu správy ako sú notifikácie o aktivite na stránke (napr. kto požiadal o fotografiu, prehľady nových užívateľov a pod.) a newslettere (napr. informácie o nových funkciách na stránke, informácie o výhodných akciách predplatného a pod.). Ak takúto službu nechceš, klikni v Správach na Nastavenia a uprav si zasielanie mailov podľa svojich požiadaviek.
Kde nájdem test Kľúč k srdcu?
Test Kľúč k srdcu je hravým, ľahkým a jednoduchým spôsobom, ako spraviť prvý krok. Položíme ti zopár otázok, na ktoré musí najskôr odpovedať odosielateľ, až potom adresát. Ak ste test vyplnili obaja, ukážeme vám odpovede druhého a uvidíte, ako sa vaše odpovede zhodujú. Test Kľúč nájdeš v Profile užívateľa, ktorému chceš test poslať, ak niekto pošle test tebe, nájdeš ho v doručených správach.
Komu môžem poslať správu?
Na to aby používateľ mohol posielať správy, musí mať aktívne predplatné. Platinové predplatné umožňuje odosielanie správ aj vtedy, ak druhá strana predplatné nemá. Platinový člen môže napísať hocikomu.
Prečo nemôžem každému poslať správu?
Bez predplatného si môžeš písať len členmi s Platinovým predplatným. V hlavnom menu pod odkazom Predplatné nájdeš informácie o tom, čo je predplatné, ako funguje, ako ho aktivovať alebo zrušiť, aké služby dostaneš navyše ak máš Platinové alebo Zlaté predplatné. Odporúčame jeden z balíkov si predplatiť, urýchli to komunikáciu a budeš môcť kontaktovať, prípadne odpovedať každému užívateľovi.
Prečo sa neobjaví odkaz od iného používateľa ako samostatná správa?
Správy od jedného používateľa sa zoskupujú, preto históriu celej korešpondencie vidíš v jednej správe.
Vyhľadávanie
Ako môžem niekoho pridať do zoznamu „Obľúbení a ako ho zo zoznamu vymažem?
Ak chceš niekoho pridať do zoznamu „Obľúbení“, tak v jeho alebo jej Profile klikni na tlačidlo „Obľúbení“. Zoznam obľúbených členov nájdeš v Kontaktoch v boxe Obľúbení. Ak sa hľadaný užívateľ nezobrazuje medzi prvými tromi fotografiami, klikni na Úplný zoznam. Ak chceš niekoho zo zoznamu Obľúbení vymazať, klikni na ikonu Obľúbení v jeho Profile, tým ho zo zoznamu odstrániš.
Ako môžem vyhľadávať?
V položke Hľadať sú na ľavej strane umiestnené najpoužívanejšie filtre. Ak chceš zadať viac kritérií klikni na Podrobné vyhľadávanie a pridaj viac možností. Ak ti systém ponúkne priveľa výsledkov, môžeš zúžiť svoje vyhľadávanie pridaním ďalších kritérií kliknutím na Ďalšie podmienky. Kliknutím na tlačidlo Vyhľadať sa zobrazia užívatelia, ktorí daným kritériám vyhovujú.
Ako triediť výsledky vyhľadávania?
Výsledky vyhľadávania je možné usporiadať viacerými spôsobmi. Náhodné usporiadanie: výsledky sú usporiadané v náhodnom poradí. Usporiadanie podľa veku: výsledky sú usporiadané podľa veku užívateľov Usporiadanie podľa mena: výsledky sú usporiadané podľa mena užívateľov. Usporiadanie podľa dátumu registrácie: výsledky sú usporiadané podľa toho, kedy sa užívatelia zaregistrovali. Usporiadanie podľa posledného prihlásenia: výsledky sú usporiadané podľa toho, kedy sa používateľ naposledy prihlásil na Dvaja.eu. Výsledky je možné usporiadať aj podľa toho, kedy sa používatelia prostredníctvom portálu zoznámili.
Ako uložiť podmienky vyhľadávania?
V hornej časti stránky kliknutím na „Uložiť vyhľadávanie“ je možné vyhľadávanie uložiť zadaním názvu do políčka nad tlačidlom Uložiť vyhľadávanie. Je možné uložiť viac podmienok vyhľadávania, zakaždým treba zadať názov nového vyhľadávania. V hornej časti stránky môžeš uložené vyhľadávania opäť nájsť a hľadať na základe už uložených kritérií.
Ako vyhľadať ID užívateľa?
ID (idenfikátor) používateľa nájdeš v záložke „Vyhľadávanie“. Zadaním údaju do políčka „V profile (meno, prezývka, údaje)“ môžete hľadať aj na základe ID.
Ako vymazať niekoho zo zoznamu obľúbených používateľov?
Zoznam obľúbených používateľov nájdete pod „Obľúbení“ v strede stránky v ľavej časti. V prípade, že sa hľadaný užívateľ nezobrazí medzi prvými tromi obrázkami, klikni na „Úplný zoznam". Keď nájdeš užívateľa, ktorého chceš odstrániť z Obľúbených otvor jeho profil a klikni opäť na Obľúbení, tým ho zo zoznamu obľúbených používateľov odstrániš.
Ako zablokovať používateľa? Ako neskôr povoliť prístup?
Ak zablokuje používateľ iného používateľa, tak od neho nedostane v budúcnosti žiadnu správu a nemôže si pozrieť ani jeho profil. Blokovať užívateľa je možné v správach, kliknutím na Blokovať (vedľa doručenej a odoslanej pošty). Odblokovať používateľa je možné rovnakým spôsobom, kliknutím na „Odblokovať“. Pod položkou Hľadať kliknutím na tlačidlo „Blokovanie“ si môžeš pozrieť zoznam blokovaných používateľov. Po otvorení profilu daného blokovaného používateľa kliknutím na „Odblokovať“ ho môžeš opäť odblokovať.
Čo mám robiť, ak pri hľadaní nenájdem ani jedného partnera?
V takomto prípade je dobré nastaviť si širšie (menej prísne) kritériá pre vyhľadávanie. Používatelia často začnú hľadať s príliš prísnymi kritériami, preto sa do výsledkov vyhľadávania len málokto prebojuje.
Kto môže vidieť môj profil?
Pri vyhľadávaní používatelia ženského pohlavia môžu hľadať a vidieť len používateľov mužského pohlavia a naopak. To znamená, že používateľ pri hľadaní nemôže vidieť ani nájsť vlastný profil. Používateľ môže vidieť profil iného používateľa rovnakého pohlavia len v rámci súťaže krásy, a to len toho, kto získal umiestnenie.
Načo slúži vyhľadávanie kraja?
Na hlavnej stránke vyhľadávania je možnosť zistiť polohu používateľa pod odkazom „Vyhľadaj vzdialenosť“. Ak kliknete v záložke na odkaz „Všetko“, máte možnosť hľadať vo všetkých krajoch.
Prečo je dôležité v profile vyplniť políčko Koho hľadám? Ako to súvisí s možnosťou vyhľadávania?
Kritériá, ktoré sú zadané v políčku Koho hľadám, je možné vyvolať jediným kliknutím na Vyhľadávanie, a to označením možnosti „Vyhovuje“. Takýmto spôsobom je možné rýchlo hľadať na základe už uložených kritérií.
Pri vyhľadávaní mám príliš málo alebo príliš veľa výsledkov?
V prípade, že pri vyhľadávaní sa ti zobrazí priveľa výsledkov a nechce sa ti prezerať všetky, použi podrobné vyhľadávanie. Výhodou podrobného vyhľadávania je, že si tu môžeš nastaviť ďalšie kritériá, na základe ktorých bude systém filtrovať užívateľov. Ak je výsledkov málo, môžeš si filtre opäť rozšíriť.

Zákaznícka podpora

E-mail

Odpoveď ti doručíme do 24 hodín na tebou zadanú e-mailovú adresu. Počas víkendov a sviatkov to môže trvať trochu dlhšie.
Zobrazenie pre mobil >
Zatvoriť

Zabudnuté heslo